O mnie

Witam. Nazywam się Katarzyna Klein i jestem Wedding Planner/Event Manager/Konsultant Slubny/Florysta. Prowadzę firmę White Weddings od 2012 roku, gdzie do życia powołałam Wedding Cars. Dwa lata później rozwinęłam skrzydła i rozbudowałam firmę wprowadzając nowe usługi : Dekoracje, rękodzieło, wypożyczalnię.

Prowadzę  profesjonalną i dynamicznie rozwijającą się firmę  z kreatywnym zespołem ludzi zajmujących się tematyką ślubno-weselną. Naszą specjalizacją są wyjątkowo oryginalne i niepowtarzalne dekoracje ślubne i weselne. Tworzone przez nas dekoracje staramy się dopasować do Państwa oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, jednocześnie służymy radą i doświadczeniem.

Aranżujemy, dekorujemy, podpowiadamy oryginalne rozwiązania, wyszykujemy nowe trendy.

Dbamy o każdy szczegół.

Priorytetem dla nas jest połączenie smaku, gustu i elegancji w powierzonych nam zadaniach. Dysponujemy wysokiej jakości materiałami, jesteśmy precyzyjni i kreatywni. Wiedza i doświadczenie nauczył nas, że w naszej pracy liczą się najmniejsze szczegóły, dlatego nasze projekty realizujemy ze szczególną starannością.

Cechuje nas profesjonalizm, perfekcjonizm, kreatywność i miłość do tego co piękne. Stawiamy na ciągły rozwój, wyznaczamy sobie nowe cele i z entuzjazmem przyjmujemy kolejne wyzwania. Naszą pasją jest tworzenia piękna. Z nami możecie Państwo zrealizować najśmielsze marzenia o wspaniałym ślubie. Wyczarujemy dla Państwa najpiękniejsze dekoracje, która podkreśli cudowną atmosferę uroczystości.